Nasi Przyjaciele PDF Drukuj Email
               N a s i    P r z y j a c i e l e.

Strona internetowa Oli Leśniewskiej, dziewczynki chorej na Zespół Westa.
ola1

    Strona internetowa Oli Leśniewskiej, dziewczynki chorej na Zespół Westa. Na tej stronie oprócz informacji na temat padaczki lekoopornej, metod jej leczenia oraz rehabilitacji, znajduje się forum rodziców dzieci chorych na epilepsję. Rodzice Oli są założycielami fundacji Jej imienia. Fundacja Oli Leśniewskiejmin. organizuje coroczne zjazdy rodziców dzieci chorych na Zespół Westa. My z Rafałkiem byliśmy na drugim zjeździe i poznaliśmy tam wspaniałych ludzi.   

http://olalesniewska.w.interia.pl

ola2

Blog Piotrusia Pierchała, chłopca chorego na Zespół Westa-epilepsję lekooporną.

piotrus         Mamę Piotrusia, Olgę Zawadzką-Pierchała, poznaliśmy na II Zjeździe Dzieci Chorych Na Zespół Westa w 2005r. Piotruś miał wtedy niespełna dziesięć miesięcy. Przez ten cały czas zmagają się z padaczką lekooporną. Mają za sobą sukcesy i porażki. Nie poddają się chorobie. Walczą z nią. Blog złożyła i prowadzi mama Piotrusia.

  http://stronapiotrusia.blox.pl/html/

   

Strona z apelem Jasia Tomaszewskiego.

Jaś         Jaś jest 5-letnim chłopcem, który urodził się z wodogłowiem oraz z przepukliną oponowo - rdzeniową w części lędźwiowo- krzyżowej kręgosłupa. Przepuklina wymagała operacji neurochirurgicznej, którą Jaś przebył w pierwszej dobie życia. Po miesiącu z powodu wodogłowia Jaś przeszedł kolejną operację neurochirurgiczną wstawienia zastawki komorowo-otrzewnej. Obecnie zdiagnozowano u Jasia zespół zakotwiczenia rdzenia kręgowego.

http://www.dlajasia.pl/

Blog Marceliny Jaworskiej, dziewczynki chorej na epilepsję lekooporną.

marcelina         Blog prowadzi mama Marceliny, Ania Jaworska. Swoją córkę pieszczotliwie nazywa Cysią, która wymaga stałej opieki ze względu na padaczkę lekooporną oraz opóźnienie psychomotoryczne. Poznaliśmy ich w szpitalu chorzowskim. Marcelina jest na diecie Ketogennejod września 2008r. To już następni nasi przyjaciele, którzy prowadzą dietę. Jesteśmy z mamą Cysi w stałym kontakcie.

http://marcelina-jaworska.bloog.pl/


Strona domowa naszych przyjaciół Eli i Krzysia Guz .

guz_1

       Poznaliśmy Tych wspaniałych ludzi na II Zjeździe Rodziców Dzieci Chorych na zespół Westa. Wychowują dwie córeczki, Monikę oraz Martynkę. Monikajest dzieckiem specjalnej troski, która jest na Diecie Ketogennejod października 2002r. Na tej stronie jest dużo informacji dotyczących diety keto i nie tylko. Dużo nam pomogli i nadal pomagają odkąd nasz syn Rafał jest na diecie ketogennej.

http://guzki.w.interia.pl

guz_2


Ośrodek szkolenia psów PASTEL

logopastel1         Szkołę prowadzą Marek i Alicja Dudowie. Dla nich szkolenie psów to nie tylko praca - to ich pasja i hobby. Nasz pies Boy, był szkolony przez tych wspaniałych ludzi całkowicie bezinteresownie. Do dnia dzisiejszego utrzymujemy z Alą i Markiem kontakt. Organizują między innymi grupowe spacery dla naszych pupilów :o). Na stronie znajdziecie informacje o Ich działalności, proponowanych kursach i wiele ciekawostek dotyczących psów.

  http://www.szkolapastel.pl/

Strona internetowa Jacka.

jacek         Strona internetowa Jacka. Który potrafił zaakceptować swoją niepełnosprawność oraz chorobę. Dużo ciekawych zdjęć i wyznań osobistych. Nie znam Jacka osobiście, ale będąc często gościem na Jego stronie, wydaje mi się, że znam Go bardzo dobrze. Polecam tą stronkę internetową wszystkim. Czytając ją można zrozumieć, jak bardzo w naszym życiu jest potrzebny przyjaciel...


  http://www.przyjaciel.opole.opoka.org.pl


Zaprzyjaźnione strony internetowe dzieci chorych na porażenie mózgowe i epilepsję.

 

banerpiotrus

baner-marcina